שוחח עם נציג בעברית   החברה המובילה למיסוי ישראלים
וחברות ישראליות בארצות הברית

 
   
ספריית מאמרים:
 

 

 

  

עסקים, מיסוי חברות בארה"ב סוגי התאגדות:

 

עדכון מס
מיסוי אמריקאים המתגוררים בישראל (או בכל מדינה מחוץ לארה"ב)  

אם אתה אזרח אמריקאי או מחזיק בגרין קארד וחי מחוץ לארצות הברית ( Expat ) עליך להיות מודע לדרישה להגשת מספר דוחות מס ולחוקי מס אמריקאיים להם אתה חייב לציית גם אם אתה נמצא מחוץ לארה"ב. מאמר זה מסביר מה הם חובות אלה.

 

עדכון הקמת חברות
מהו ההון הנדרש כדי להקים עסק בארה"ב?

אחד הגורמים העיקריים להחלטה להרחיב את העסק שלך אל השוק האמריקאי הוא סכום ההון הדרוש כדי להקים חברה אמריקאית. התשובה לשאלה זו  תלויה במדינה המועדפת לצורך ההתאגדות

 

עדכון מיסים
ארה"ב במיתון ומדינות רבות בתוכה מגדילות את נטל מס ההכנסה על תושביה. 
האם גם המדינה שלך? מדריך קצר לישראלי בארה"ב

 
 

האם חברת LLC  בארצות הברית במדינת דלוור, הינה חברת אוף-שור?
הקמת חברה אמריקאית במדינת דלאוור עשויה להקנות יתרונות מיסוי במידה ובעלי החברה מסוג LLC הינם תושבים זרים, דהיינו אינם תושבי ארצות הברית (Non – US – Resident). לאור זאת ניתן לראות את היקף ההשקעות של זרים בחברות שהוקמו בדלוור.
 

כיצד להצליח בהשקעת נדל"ן בארצות הברית באמצעות הקמת חברה מסוג Series LLC 
ישראלים רבים מאתרים השקעות נדל"ן בארצות הברית. במסגרת תהליך ההשקעה, ישנה חשיבות רבה לצורה בה יאגד המשקיע את השקעות הנדל"ן השונות, הן לצורך הגנה משפטית והן לצורך תכנון מס אופטימלי והקטנת חבות המס למינימום האפשרי על פי חוק.

 

המדריך השלם להקמה וניהול עסק בארצות הברית   כל השאלות וכל התשובות  מסמך חובה ליזם הישראלי
חברת  TAX USA צברה נסיון רב בליווי יזמים וחברות ישראליות בפעילותן בארה"ב. לאור נסיון זה פיתחה החברה את "המדריך ליזם הישראלי בארצות הברית". להלן ריכוז של שאלות ותשובות נפוצות אשר הועלו ע"י יזמים ומנהלים בקשר לפיתוח פעילות עסקית בארה"ב.

 

הקמת חברה בדלוור ארצות הברית
המאמר מפרט את הנושאים העיקריים הקשורים להקמה, פתיחה, רישום חברה בדלאוור ארה"ב וכן ניהול החברה באופן שוטף כולל עמידה בדרישות החוק של רשויות המס, רשם החברות ורשויות נוספות.

 

יזם ישראלי -Yes We Can   -  איך לעשות עסקים ולהצליח בארצות הברית
ארצות הברית נחשבה מאז ומעולם למדינת האפשרויות הבלתי מוגבלות. "החלום האמריקאי" שבה את ליבם של יזמים מכל רחבי העולם. לכולם היה וישנו חלום דומה, לכבוש את המדינה שכלכלתה מובילה את העולם כולו.

 

הקמת חברה או עסק בארה"ב:
המאמר עוסק בנושאים הרלוונטיים לפתיחת עסק או חברה בארה"ב תוך שימת דגש על היחודיות של יזם ישראלי או חברה ישראלית המקימים חברה או עסק בארה"ב.

 

מיסוי חברות בארה"ב:  סוגי התאגדות והשלכות מס
מערכת המיסוי הינה מרכיב חשוב בכל הקשור לניהול עסקים בארה"ב. הן תאגידים והן יחידים מושפעים באופן ישיר מחוקי מס ברמה הפדראלית וברמת המדינה. הכרת מערכת המיסוי, חובת הדיווח ונושאים מרכזיים במיסוי תאגידים ויחידים יסייעו רבות בתכנון מס, חסכון במס, דוחות מס ועמידה בדרישות החוק בכל הקשור לדיווחים ותשלומים.

 

תפקידו של מנהל הכספים (במיקור חוץ) בחברה ישראלית הפועלת בארה"ב
חברות וארגונים רבים משדרגים את מערך ניהול הכספים שלהם לניהול כספים במיקור חוץ. המעבר נובע מרצון לחסוך בעלויות, ליעל את המערכת ולשפר את איכות ניהול הכספים. במאמר זה נסקור את תפקידו של מנהל הכספים במיקור חוץ בחברות ישראליות הפועלות בארה"ב.

 
כיצד נדע מתי הסתיים המיתון ואיך ננצל זאת להזדמנות עסקית
המשק האמריקאי הוא זה שהחל את כדור השלג המתגלגל בפראות לכלכלות העולם כולו. מה שהחל כמשבר משכנתאות ה- "Sub-Prime" ביולי 2007, התרחב במהרה למשבר האשראי "Credit Crunch" בדצמבר 2007 והוכרז כמיתון רשמי בינואר 2008. בסדרת כתבות זו ננסה להבין מתי יסתיים המשבר, כיצד נדע זאת ואילו הזדמנויות עסקיות חובק המשבר הנוכחי ליזמים ערניים. זכרו, כל משבר מסתיים, הכלכלה פועלת במחזוריות!

  

חשבון בנק

 

המדריך לפתיחת חשבון בנק בחו"ל – ארצות הברית
על מנת לפתוח חשבון בנק עסקי (Corporate bank account) בארצות הברית, עליך להתאגד , תחילה. דהיינו עליך להקים חברה או לפתוח חברה אמריקאית. התאגדות כחברה תאפשר  פנייה לבנקים לבקשת פתיחת חשבון עסקי כאשר הבעלים אינו תושב ארה"ב (Non US Resident).

 

פתיחת חשבון בנק בארצות הברית (חשבון דולרים)
חלק מתהליך הקמת חברה בארצות הברית והפעלת עסק אמריקאי, מעונין היזם לפתוח חשבון בנק בדולרים, חשבון אמריקאי בארה"ב איתו ניתן לנהל פעילות בנקאית מלאה בארצות הברית. במאמר זה נסקור את היתרונות בפתיחת חשבון אמריקאי, הקשיים העומדים בפני יזמים בפתיחת חשבון ונציג את הפתרון אותו מציעה חברת TAX USA, INC ליזמים הישראלים.

  

גיוס הון, משקיעים, קרנות הון סיכון:
 

Bootstrapping – איך להקים ולנהל עסק בהצלחה ללא גיוס הון
בוטסראפינג הוא מושג בשפת ה- "סטארט-אפ" ומשמעותו – להקים ולנהל חברת סטארט-אפ חדשה תוך שימוש בתקציב נמוך, בהתאם למקורות היזם. שיטת הבוסטראפינג נועדה לסייע ליזמים לעבור תקופות קשות בחיי החברה החדשה תוך שימוש במקורות העומדים לרשותם ללא ויתור על הון ושליטה בשלבים הראשונים.

 

מה מחפשים משקיעים בחברת סטארט-אפ?
גיוס הון הינו סם החיים של כל סטראט-אפ מצליח. משלבי הגיוס הראשונים (Seed) דרך השקעת Angels ועד גיוס הון באמצעות קרנות הון סיכון (Venture Capital) מחפשים המשקיעים מספר מרכיבים בטרם ישקיעו את כספם ומרצם ב"דבר הגדול הבא".

 

Angles - משקיעים בשלב ה- Seed
Angels הינם משקיעים פרטיים, במרבית המקרים משקיעים מהונם העצמי בניגוד לקרנות הון סיכון המנהלות השקעות מכספי משקיעים בקרן. Angles משקיעים בסטארט-אפ בדר"כ לאחר השקעת ה- Pre Seed (הנעשית ע"י היזם, משפחה או חברים) ולפני כניסת קרנות הון סיכון. ממוצע ההשקעה של Angel בחברת סטראט-אפ הינה חמש מאות אלף דולר.  בשנת 2006 השקיעו משקיעי Angles אמריקאים בכ- 51,000 חברות. 21% מהחברות היו בתחום ה- Health Care, 18% בתחום ה- Software, 18% בתחום ה- Biotech והשאר בכל תחומי ההייטק השונים.

 

שלבים בגיוס הון וסוגי משקיעים בארה"ב
בפני יזמי סטארט-אפ קיימות מספר אפשרויות מימון או גיוס הון. חברת סטארט-אפ עוברת במהלך חייה מספר שלבים של גיוס הון ומקורות מימון החל מ- Pre Seed Money בשלב הראשוני של הרעיון דרך סבבי גיוס מקרנות הון סיכון ועד הנפקת מניות לציבור (IPO) או מכירת השליטה לחברה אחרת

 

Due diligence - ביצוע בדיקת נאותות עסקית ופיננסית
Due diligence הינו תהליך של בדיקה ומחקר המתבצע ע"י משקיע לצורך הערכת שווי העסק או הנכס המועמד לרכישה וביצוע בדיקת נאותות עסקית ופיננסית.

  

המערכת הבנקאית והחוץ בנקאית בארה"ב:

 
בנקים ומוסדות פיננסיים
מנהל כספים או חשב, יזם או מנהל בחברה ישראלית המנהלת פעילות עסקית בארצות הברית נדרש לפעילות מול המערכת הבנקאית והחוץ בנקאית. במאמר זה נסקור את המערכת הבנקאית עבור חברה ישראלית בארה"ב.

  

מעסיקים, עובדים וכל מה שביניהם:

 
ניהול שכר עובדים – Payroll Management
ניהול שכר עובדים הינה משימה מורכבת ורגישה בכל ארגון. בארה"ב מקובל להשתמש בחברה חיצונית לניהול שכר העובדים לעומת האפשרות של ניהול השכר בתוך החברה ע"י מחלקת שכר.

 

אחריות מעסיקים (עובדים וקבלני משנה)
חברה המעסיקה עובדים בארה"ב נדרשת לפעול במסגרת חוקי השכר והמיסוי האמריקאיים ולדווח באופן שוטף לרשויות שונות. החברה יכולה לבחור להתקשר עם קבלני משנה (1099 Contractors) במקום או בנוסף להעסקת עובדים. גם במקרה זה לחברה ישנה אחריות ביטוחית והיא נדרשת בדיווח לרשויות המס.

 

מיסים פדראלים והטבות סוציאליות:
במסגרת העסקת עובדים חלה על המעסיק החובה לנכות מיסים משכר העובד, ניכויי חובה ורשות ולהעביר אותם לרשויות המס השונות. בנוסף, חלה עליו עלות מעסיק המחושבת על בסיס שכר העובד.

 

כיצד לגייס את טובי העובדים בארצות הברית
חברה המעונינת לגייס את טובי העובדים בענף חייבת להציע חבילת הטבות אטרקטיבית.
במאמר זה נסקור את האפשרויות הקיימות בפני החברה בכל הקשור לתוכניות פנסיוניות, תוכניות חלוקת רווחים ועוד.

 

ביטוח בריאות (Health Insurance)
מערכת הבריאות האמריקאית איננה מושתתת על עקרונות המשק הסוציאליסטי. ארה"ב אינה מספקת לתושביה טיפול רפואי מטעם המדינה ואינה מסבסדת שרותים רפואיים. כתוצאה, תושבי ארה"ב נדרשים לממן בעצמם הוצאות בגין טיפולים רפואיים, בדיקות, תרופות ואישפוזים.

 

ביטוח אובדן כושר עבודה וביטוח חיים בארה"ב
ביטוח אובדן כושר עבודה זמני מגן על העובד בפני אובדן הכנסה במקרה של פציעה, מחלה, הריון או הפרעה נפשית המונעים ממנו לבצע את עבודתו ולהשתכר. ביטוח זה אינו מחליף את ביטוח העובדים בגין פציעה / מחלה שנגרמו בסגרת העבודה (Worker's Compensation).

 

ימי העדרות (חופשה ומחלה) בתשלום - PTO Paid Time Off Policy
ימי חופשה ומחלה מוגדרים בארה"ב על ידי המונח PTO (Paid Time Off). החוק בארה"ב אינו מחייב מעסיקים לזכות את העובד בימי חופשה ומחלה ולכאורה ימי PTO ינוכו משכר העובד במידה ולמעסיק אין מדיניות של paid-time-off.

 

מדריך נהלים ומדיניות המעסיק – Employee Handbook
Employee Handbook הינו כלי מרכזי בתקשורת בין המעסיק לעובד. המדריך מאגד בתוכו הסברים מפורטים לגבי מדיניות המעסיק בתחומים שונים, חובות וזכויות העובד והמעסיק, קודי התנהגות המצופים מהעובד ותחומים משפטיים רלוונטים. 

 

קבלן עצמאי– Independent Contractor
קבלן עצמאי (Independent Contractor) הינו יחיד המספק שרותים לחברה וההתיחסות אליו איננה כעובד אלא כעסק עצמאי. כתוצאה מכך, קבלן עצמאי אינו מקבל שכר עבודה אלא תשלום עבור שרותים ועל כן תשלומים אלו אינם חייבים בניכוי מס עובדים או בעלות מס מעסיקים.

 

  

 

Tax Usa Inc. 2007 | www.tax-usa.net | info@tax-usa.net | Careers

 

 
 

 |   תנאים   |   מגזין   |   שירותים   |