U.S. 1-888-9-TAXUSA
 
 
ISRAEL 09-9716018
  החברה המובילה למיסוי ישראלים
וחברות ישראליות בארצות הברית

 
   

מחפש רו"ח אמריקאי?

עמוד זה מיועד למי שמחפש את המושגים הבאים (tags) רואה חשבון אמריקאי, רוח אמריקאי, רוח ארהב, רוח ארצות הברית, רו"ח אמריקאי, רו"ח ארהב, רו"ח ארה"ב

 

בין אם הנך ישראלי המגיש דוחות בארה"ב ובין אם הנך מנכ"ל  / מנהל כספים של חברה ישראלית עם פעילות אמריקאית, TAX USA היא הגוף המתאים לטיפול בהגשת דוחות המס האמריקאיים שלך כאדם פרטי ודוחות מס של החברה האמריקאית. אנו מספקים מעטפת שלמה של שירותים שנועדו ללות את הישראלי בארה"ב וחברה ישראלית בארה"ב בכל נושאי המיסוי, חשבות שכר, חשבונאות וניהול כספים

 

TAX USA INC, מתמחה במתן שירותים כוללים בתחומי המס, החשבונאות, ניהול שכר, עריכת דוחות כספיים,  ניהול תזרים מזומנים ושירותי CFO לחברות ישראליות המנהלות עסקים בארה"ב , לישראלים ברילוקיישן וישראלים הזקוקים לדווח על הכנסותיהם בארצות-הברית.

  

הכל תחת קורת גג אחת ; שירותי החברה ניתנים בכל  50 המדינות של ארה"ב. השירות ניתן מהשלב הראשוני .ייעוץ ותכנון מס לגבי הקמת החברה האמריקאית, רישום והקמת החברה ולאחר מכן פעילות שוטפת הכוללת: הנה"ח, משכורות, תשלום לספקים, עריכת דוחו"ת כספיים, דיווח לחברת האם בישראל ויעוץ מס.

 

להלן השירותים אותם בהם אנו מתמחים:

 
   
   
 הקמת חברה בארה"ב ואופשור
 
לקבלת מידע מקיף , עלויות ופרטים על התהליך הקלק כאן
>>> למחירון הקש כאן    >>> תאם פגישה     >>> מדריך להקמת חברות
     
 
  דו"ח מס לחברה אמריקאית
  
 הגשת דוחות פדראליים ל-IRS ודוחות לכל המדינות בארה"ב.
>>> התחל דו"ח   >>> תאם פגישה
     
 
 
  דו"ח מס לישראלים בארה"ב
 
קבל מקסימום החזר מס ולויווי מלא בביקורת 
>>> התחל דו"ח    >>> תאם פגישה
     
   
  
 מיסוי נדל"ן בארה"ב
   
 
ליווי יזמים ומשקיעי נדל"ן ישראלים בארה"ב
>>> מידע נוסף    >>> תאם פגישה
     
   
 
  ניהול כספים והנה"ח
 
שירותי ניהול כספים במיקור חו

ץ, שירותי CFO, ייעוץ וליווי עסקי שוטף

 
 >>> מידע נוסף   >>> תאם פגישה
 

 

 
   

רואה חשבון אמריקאי רוח ארהב משרד ראיית חשבון ישראל ארהב

  

רואה חשבון אמריקאי / יועץ מס תאגידי / יועץ עסקי מלווה את החברה בכל הקשור לפעילות שוטפת וכן בנושאי תכנון ואסטרטגיה.

ניתן לקבל מידע נוסף על שרותי המשרד ב- http://taxusaonline.com

בין הנושאים בהם משרדנו מתמחה ניתן למצוא:

 

מיסוי בינלאומי, חשבות וניהול כספים

 

אחת מאבני הייסוד  של ניהול פעילות עסקית  מקומית ובינלאומית הינה ניהול רישומי חברה ודוחות כספיים המשקפים בכל זמן נתון את מצבה הכספי של החברה. בין אם החברה  מאוגדת במדינה בה יש חובת הגשת דוחות כספיים או במדינת אופשור הפוטרת את החברה מחובה זו, אחריות בעלי המניות והדירקטורים  מחייבת אותם בקיום רישומי חברה ודוחות כספיים שוטפים .

 

כמו כן, במדינות רבות ובכללן ארצות הברית נדרשת החברה להגיש דוחות מס שנתיים  ולעיתים נדרשים גם בעלי החברה בהגשת דוח מס שנתי אישי (לדוגמא בבעלות על חברה מסוג LLC).

 

TAX USA  מספקת שרותי ראיית חשבון, חשבות וניהול כספים, מיסוי והגשת דוחות מס לחברות בחו"ל. אנו רואים חשיבות רבה בליווי לקוחותינו באופן שוטף בכל הקשור לדוחות כספיים, עמידה בדרישות החוק המקומיות וסיוע בניהול הכספי של החברה.  ניסיוננו העשיר בליווי חברות זרות, מקצועיות  ושרות לקוחות מעולה מסיעים להצלחתן העסקית של החברות אותן אנו משרתים.

 

לקוחות רבים נעזרים בשרותי ה- CFO OUTSOURCING  של TAX USA מהסיבות הבאות:

>>  אנו מטפלים בכל נושאי הכספים של החברה ובכך מפנים את מנהלי החברה להתמקד בצד העסקי

>>  עלות השרות מותאמת להיקף הפעילות של החברה. כך גם חברות קטנות בתחילת דרכן נהנות מניהול כספים מקצועי בעלות נמוכה

>>  מנהל כספים מקצועי יסייע לחברה  ובכך יצמצם את עקומת הלימוד בכל הקשור לניהול כספים בינלאומי

 

חשבות וניהול כספים במיקור חוץ   - CFO Outsourcing

 

מנהל כספים מקצועי ומנוסה  יסייע לחברה בכל האספקטים השונים של הפעילות הכספית והפיננסית.  השרות ניתן במסגרת מיקור חוץ  ומותאם בהיקפו ובעלותו לצרכי החברה . כך גם חברות ועסקים קטנים יכולים להנות מניהול כספים מקצועי בעלויות נמוכות ולפנות את מנהלי החברה להתמקדות בצד העסקי / מקצועי. תחומי האחריות של מנהל הכספים מטעם TAX USA כוללים בין השאר:

 

 

הנהלת חשבונות והכנת דוחות כספיים

 

ניהול ורישום הפעולות הכספיות של החברה על בסיס תקופתי. הנהלת החשבונות תעשה בהתאם לסטנדרטיים החשבונאיים המקובלים במדינת ההתאגדות במידת הצורך. עריכת דוחות כספיים תקופתיים (חודשיים, רבעוניים, שנתיים) כולל הכנה לביקורת.

 

דוחות שנתיים לרשם החברות

 

במדינות רבות נדרשת החברה להגיש דוחות שנתיים לרשם החברות המקומי. לעיתים כולל הדוח נתונים כספיים ומאזנים, לעיתים מידע על הון החברה ונכסיה ולעיתים דוח הכולל מידע כללי על החברה בלבד.

 

דוחות ניהוליים

 

הגשת דוחות שוטפים למנהלי החברה במשקפים את מצבה הפיננסי באספקטים שונים: דוח חייבים, דוח ספקים, רווח והפסד, מאזן, תזרים מזומנים, יתרות בנקים וכדומה. הדוחות מספקים מידע אמין על מצב החברה ומשווים בין תוצאות עסקיות של תקופה אחת לאחרת, מוצר אחד לאחר, אזור אחד לאחר וכיוצא בכך.

 

 

 

תשלומים לספקים

 

הכנת דוח תשלומים העובר אישור מנהל החברה ובעקבותיו הכנת התשלומים בפועל (באמצעות שקים, העברות בנקאיות או אמצעי תשלום אחרים). התשלומים ירשמו בספרי החשבונות של החברה עם הפקתם.

 

גבייה

 

טיפול בכל שלבי הגבייה מלקוחות. בין השאר הפקת חשבוניות (Invoicing / Billing), מעקב תקבולים בהתאם לתנאי האשראי, רישום הגבייה וניהול דוח לקוחות שוטף. בנוסף, בחינה וקביעה של מדיניות האשראי עם לקוחות, ספקים ובנקים. קביעה נכונה של מדיניות אשראי ויישומה מאפשרים לחברה לנהל תזרים מזומנים בריא. קביעה של מדיניות תנחה את אנשי הרכש ואנשי המכירות ותקבע כללים לחריגה ממדיניות זו.

 

התנהלות מול בנקים

 

סיוע בניהול חשבונות הבנקים של החברה במדינות השונות. שיפור היכולת לדבר עם הבנקאי באותה שפה מהותית לצורך קיום מערכת יחסים תקינה עם הבנק וקבלת הטבות בנקאיות. הבנקאי מעריך מאד כאשר היושב מולו הינו איש כספים וכאשר לחברה מנהל כספים.

 

ניהול עובדים ושכר

 

חברות המעסיקות עובדים ו/או קבלני משנה נדרשות לנהל מערכת שכר (Payroll) הכוללת תלושי שכר ודיווחים שונים לרשויות. במדינות בהן חילם מיסים על השכר יש לוודא את ניהול ניכויי השכר, הטבות סוציאליות והעברת התשלומים הרלוונטיים לרשויות ולגורמים השונים.

 

הכנת תוכניות עסקיות פיננסיות

 

תוכנית עסקית הינה חלון הראווה של החברה. התוכנית משקפת את מהלכי החברה בהווה וחוזה את דרכה של החברה בעתיד. כל עסק בשלבי הקמה, צמיחה, גיוס הון חייב שתהיה לו תוכנית עסקית. תהליך הכנת התוכנית העסקית מאפשר לחברה לתכנן את העתיד. תוכנית שתהליך ההכנה שלה נעשה בצורה נכונה, תשמש כמפת דרכים לחברה ותוכל לשמש לצורכי גיוס אשראי מבנקים. תוכנית זו תעודכן על פני זמן.

 

לווי בתהליכי גיוס הון

 

תהליך גיוס הון הינו מורכב ומקצועי. יש להכין את החברה לגיוס הון, להתאים את ההשקעה והמשקיעים הפוטנציאליים לצרכי החברה ולבחור את סוג ההשקעה המועדף ביותר. הכנת דוחות כספיים, מצגות, פנייה למשקיעים וקרנות הון וניהול משא ומתן יהיו חלק ממכלול פעולות לסיוע בגיוס הון.

 

תמחיר

 

בחינה של מוקדי התמחיר וקביעה של תמחיר אופטימאלי - מדיניות מחירים נכונה בחברה היא קריטית ליצירת חברה רווחית. קביעה של מדיניות תמחיר אופטימאלית הלוקחת בחשבון את כלל העלויות (ישירות ועקיפות), קובעת רווח מבוקש ומתייחסת למחירים בשוק, תאפשר למקסם את ההכנסות והרווחים.

 

השקעת עודפי מזומנים

 

ניהול נכון של היתרות הכספיות בחברה, הן היתרות לטווח קצר והן היתרות להשקעה לטווח ארוך.

 

תכנון ובקרת תקציב

 

הכנת תקציב שנתי ורב שנתי לחברה הינו קריטי. חברה חייבת להתנהל על פי תקציב. תקציב הכנסות ותקציב הוצאות. התקציב הינו מעין תחזית רווח והפסד. עמידה ביעדי התקציב תאפשר לחברה להתפתח ולצמוח בצורה נכונה. אי עמידה ביעדי התקציב, תחייב בחינה מחודשת של יעדי החברה. תהליך צמיחה חזק חייב להיות מנוהל נכון וכך גם אי עמידה ביעדים בשל האטה או מיתון. בקרה של התקציב בזמן אמת, תאפשר תיקון מהלכים שגויים.

 

ביצוע בדיקות כדאיות כלכלית

 

קנייה, שכירות או ליסינג של משאבים הינם התלבטות תמידית. ביצוע של בדיקות כדאיות כלכלית לכל אחד מהאפיקים יאפשר החלטה אופטימאלית כלכלית ופיננסית.

 

אפיון והטמעה של מערכות מידע פיננסיות

 

רכישה של מערכת מידע הינה תהליך משמעותי לארגון. רכישה של המערכת הנכונה המתאימה לארגון הינה קריטית. תהליך ההטמעה של מערכת מידע יכול להיות ארוך וכואב ולהסתיים בכישלון. ניהול נכון של תהליך הרכישה וההטמעה של מערכת מידע יחסוך לארגון זמן וכסף רב

 

תגים: רואה חשבון ארצות הברית,רואה חשבון אמריקאי,רו"ח ישראל ארה"ב,רו"ח אמריקאי,רו"ח ארה"ב,ראיית חשבון ארה"ב,ראיית חשבון ארצות הברית,ראיית חשבון לחברה אמריקאית,ראיית חשבון לחברה בארה"ב,יועץ מס אמריקאי,חשב ארה"ב,מנהל כספים ארצות הברית,משרד רואה חשבון ארה"ב,משרד רו"ח ארה"ב,שרותי ראיית חשבון ארה"ב,הקמת חברה בארה"ב,רואה חשבון לפתיחת חברה אמריקאית,משרד המתמחה בראיית חשבון בישראל ובארה"ב,רואי חשבון עוסקים בייעוץ מס הכנסה,כל שרותי רואה חשבון

 

 |   תנאים   |   מגזין   |   שירותים   |  

 
   
   

מיסוי ארה"ב, מיסוי ארהב, מיסוי אמריקאי, מיסים אמריקאים, עסקים בארה"ב, ויזת עבודה בארה"ב, השקעות בארה"ב, נדל"ן אמריקאי, נדל"ן בארצות הברית, נדל"ן בארה"ב, מיסים, מיסים בארה"ב, מיסים לישראלים בארה"ב, חברה בארה"ב, הקמת חברה בארה"ב, עבודה בארה"ב. אילו נושאים תוכל למצוא בפורום זה? מיסים ארה"ב, מיסים בארה"ב, מיסוי בארה"ב, מיסוי בארצות הברית, מיסוי ישראלים בארה"ב, מיסוי ישראלים בארצות הברית, הכנת דוחות מס  לשראלים בארה"ב, הכנת דוחות מס לישראלים בארצות הברית,  דוחות מס אמריקאיים, מיסוי  חברות ישראליות בארה"ב, מיסוי  חברות בארה"ב, הקמת חברה בארה"ב,  פתיחת חברה בארה"ב,  חברות הייטק בארה"ב, חברות הייטק בארצות הברית, הגשת דוחות מס לישראלים בארה"ב, הגשת דוחות מס לישראלים בארצות הברית , שירותי CFO, שירותי CFO לחברות ישראליות בארה"ב,  שירותי CFO לחברות ישראליות בארצות הברית, הגשת דוחות מס שנתיים לחברות ויחידים בארה"ב , בתחום מיסוי בארה"ב, מערכת המס האמריקאית, הכנת דוחות לרשויות המס בארה"ב עבור חברות ויחידים. ייעוץ ותכנון מס לתושבי ישראל בעלי השקעות ו/או עסקים בארה"ב. הקמת חברות אמריקאיות. שרותי ראיית חשבון לחברות אמריקאיות. שירותי פיקוח על הנהלת חשבונות עבור חברות ועסקים אמריקאים, ייעוץ וטיפול עבור אזרחי ארה"ב תושבי ישראל בהטבות במס בארה"ב, צבירת זכויות לקצבת זיקנה בביטוח לאומי אמריקאי, ונושאים אחרים. ,ייעוץ וטיפול בעולים חדשים ותושבים חוזרים מארה"ב בהטבות מס בארה"ב ובישראל. טיפול בתושבי ארה"ב המשקיעים בישראל – הטיפול כולל ייעוץ ותכנון מס לגבי ההשקעה בישראל, והגשת דוחות לרשויות המס. נדל"ן ארה"ב, רכישת נדל"ן בארה"ב, רכישת נדל"ן בארצות הברית,נכסים בארה"ב, השקעות בארה"ב, השקעות בארצות הברית,  נדל"ן מניב בארה"ב, נדל"ן מניב בארצות הברית, נדל"ן להשקעה בארה"ב, נדל"ן להשקעה בארצות הברית, נכסים להשקעה בארה"ב, נכסים להשקעה בארצות הברית, נדלן אמריקאי, נדלן בארצות הברית, נדלן בארה"ב, נדלן מניב בארה"ב, נדלן מניב בארצות הברית, נדלן להשקעה בארה"ב, נדלן להשקעה בארצות הברית. למידע  על מיסוי עסקים קטנים בארה"ב', רואה חשבון אמריקאי, רוח אמריקאי, רוח ארהב, רוח ארצות הברית, רו"ח אמריקאי, רו"ח ארהב, רו"ח ארה"ב, רואה חשבון ארצות הברית