U.S. 1-888-9-TAXUSA
 
 
ISRAEL 09-9716018
  החברה המובילה למיסוי ישראלים
וחברות ישראליות בארצות הברית

 
   
  דבר עם נציגינו עכשיו על - נדל"ו ארה"ב 
נציגינו ממתינים לכם עכשיו
ONLINE לייעוץ בכל נושאי מיסוי אמריקאי, כולל מיסוי השקעות נדל"ן בארצות הברית ומיסוי ישראלים על השקעות נדל"ן בארה"ב.
     

נדלן ארהב

שירותים ליזמי ומשקיעי נדל"ן ישראלים בארה"ב

עמוד זה מיועד לישראלים המחזיקים נדל"ן אמריקאי ומעונינים לקבל שירותים וייעוץ בנושא "מיסוי נדל"ן ארה"ב" או מיסוי נדל"ן אמריקאי. המידע מכיל אינפורמציה על מיסוי השקעות בארצות הברית, אילו דוחות מס ישראלי חייב להגיש לשלטונות המס האמריקאיים (ה-
IRS) ופרטים על הקמת חברת LLC למשקיע נדל"ן ישראלי בארהב.
 
אם אתה יזם ישראלי הרוכש נכסי נדל"ן בארה"ב, או אם אתה משקיע בנדל"ן אמריקאי באמצעות חברה או באופן פרטי, אנו ב-TAX USA נלווה אותך מתחילת הדרך, ונוודא שהנך מנהל את עניינך בצורה חוקית , פועל באמצעות חברה להקטנת סיכונים משפטיים וכן שהנך עומד בכל דרישות החוק האמריקאי כולל הגשת דוחות מס לרשויות הפדרליות ולמדינות השונות.
  
אם רכשת נכס מניב בארצות הברית והנך מקבל הכנסות משכירות, הנך כפוף לחוקי המס האמריקאים כמו גם הישראלים. משום שהנכס נמצא בארה"ב ומשום שההכנסות משכירות מגיעות ממקור אמריקאי, הרי שהכנסות אלו חייבות קודם כל בדיווח לשלטונות המס המקומיים ורק לאחר מכן בישראל.
 
< שירותי הקמת חברה
בפתיחת חברה אמריקאית מסוג  LLC שתהיה הבעלים של הנכס אותו אתה רוכש בארה"ב הנך מקים ישות משפטית עצמאית  מתוך מטרה שלא ניתן יהיה לתבוע את בעלי המניות ומייסדי החברה בשל חובות החברה. בעלות על חברה מתבטאת על ידי החזקת מניות של החברה. אחוז המניות המוחזק ע"י כל אחד מבעלי המניות מכלל מניות החברה קובע את אחוז הבעלות. היתרון המידי בהקמת חברה הוא בהסרת האחריות  מבעלי המניות בשל חובות ותביעות כנגד החברה (כל עוד אין אלו תביעות בעלות רקע פלילי) , ובמקרה של פשיטת רגל או צבירת חובות כלפי ספקים, לא יוכלו הנושים לפעול כנגד מחזיקי המניות אלא כנגד החברה בלבד.  אנו מציעים שירות הקמת חברה החל מ-$349 ועד לחבילות מלאות בעלות של $999. לפרטים נוספים הקש כאן.
 
< שירותי ניתוח עסקאות נדל"ן
לפני שהנך "סוגר עסקה", לפני רכישת  נכס להשקעה או להשכרה בארה"ב, אנו נבצע עבורך ניתוח כדאיות של העסקה. נספק לך נתונים על מחירים של נכסים דומים באיזור בו אתה מתעניין, צפי להכנסה משכירות מהנכס,  הערכת הוצאות ורווחיות מהנכס. שירות זה מאפשר לך לקבל החלטה עסקית נכונה האם לרכוש נכס מסוים או לא בהסתמך על ניתוח כלכלי אובייקטיבי. לקבלת מיעד נוסף צור קשר.
 
< שירותי ניהול לחברות נדל"ן אמריקאיות בבעלות ישראלית
אם הנך יזם ובפרוייקט שלך מספר משקיעים שירות זה מיועד לך. במסגרת השירות אנו ננהל את כל מערך הדיווחים שקשור לנכס: דיווח על הכנסות, ההוצאות השונות  והתשלומים שבוצעו בגין תיפעול הנכס, חלוקת רווחים בין משקיעים, חבות המס של כל משקיע  ועוד.  שירות זה המתבצע על ידי פירמה חשבונאית חיצונית מוסיפה אמינות לפרוייקט ולך היזם ומספקת "שקט נפשי" למשקיעים בכל נושא הדיווחים בארה"ב. לקבלת מיעד נוסף צור קשר.
 
< שירותי ייעוץ מס למשקיעי נדל"ן בארצות הברית
הוצאות מיסים הינן מרכיב חשוב בהחלטה האם לרכוש נכס להשקעה בארה"ב, איזה נכס, באיזו מדינה ובאיזה דרך משפטית לבצע את הרכישה. רו"ח ויועצי המס שלנו יעזרו לכם בהבנה של מערכת המס האמריקאית ויבצעו עבורכם סימולציה של חבות המס הפוטנציאלית שלכם בארצות הברית בגין הנכס אותו הנכם מעוניינים לרכוש. לקבלת מיעד נוסף צור קשר.
 
< שירותי הכנת דוחות מס לחברות נדל"ן
במידה והחלטתם לרכוש נכס להשקעה בארצות הברית, אחת מהדרכים המשפטיות לבצע את הקנייה היא באמצעות חברה  אמריקאית בבעלותכם.  ישנם יתרונות רבים לבחור בדרך זו, כולל הגנה מפני תביעות, חסכון במס ועוד. במקרה והקמתם חברה כזו, אנו נכין עבורכם את דו"ח המס שך החברה ונגיש אותו לרשויות המתאימות. הדו"ח שאנו נכין יכלול דו"ח מס פדראלי ל-IRS, לרוב יהיה זה דו"ח מס אמריקאי מסוג  1065 וכן דיווח לצרכי מס לכל אחד מהשותפים על חלקו ברווח, דו"ח מסוג K1. לקבלת מיעד נוסף צור קשר.
 
< שירותי הכנת דוחות מס למשקיעים ישראלים בחברות נדל"ן אמריקאיות
משקיע ישראלי שלו הכנסות משכירות או מכירת נכס בארה"ב חייב דיווח לשלטונות המס האמריקאיים גם אם הוא אינו מתגורר בארה"ב אן שאינו אזרח אמריקאי. במקרה כזה ייחשב הישראלי כתושב חוץ (NON US RESIDENT) ועליו יהיה להגיש דו"ח מס שנתי מסוג 1040NR.  אנו נדאג להכין את הדוחות הנ"ל עבור כל משקיע וכן לספק את הדיווחים המתאימים להם יהיה זקוק המשקיע שיצטרך לדווח על הכנסותיו האמריקאיות בישראל. לקבלת מיעד נוסף צור קשר.
 

שאלות בנושאי מיסוי אמריקאי / הקמת חברה בארה"ב?

 

שם
טלפון
אימייל  
שאלה
הקלד את האותיות הבאות   XJUJHFF  
שלח
 

 
   
עדכון מיסים
מיסוי אמריקאים המתגוררים בישראל (או בכל מדינה מחוץ לארה"ב) .

אם אתה אזרח אמריקאי או מחזיק בגרין קארד וחי מחוץ לארצות הברית ( Expat ) עליך להיות מודע לדרישה להגשת מספר דוחות מס ולחוקי מס אמריקאיים להם אתה חייב לציית גם אם אתה נמצא מחוץ לארה"ב. מאמר זה מסביר מה הם חובות אלה
 

 
עדכון הקמת חברות
מהו ההון הנדרש כדי להקים עסק בארה"ב ?

אחד הגורמים העיקריים להחלטה להרחיב את העסק שלך אל השוק האמריקאי הוא סכום ההון הדרוש כדי להקים חברה אמריקאית. התשובה לשאלה זו  תלויה במדינה המועדפת לצורך ההתאגדות
 

 
עדכון מיסים
ארה"ב במיתון ומדינות רבות בתוכה מגדילות את נטל מס ההכנסה על תושביה. 

האם גם המדינה שלך? מדריך קצר לישראלי בארה"ב
 

 
עדכון לקוחות
ביוליין מלקוחות TAX USA חתמה עם Cypress על הסכם מסחור של 365 מיליון דולר לתרופה לטיפול בסכיזופרניה
 
 

 
 
 
 
 
 
 
 
 

 

 
פורומים ויועצים: 
 
Pinny Rozen, פיני רוזן Arik Rozen, אריק רוזן Avi Rosenzwieg, אבי רוזנצוויג Sagiv Ron, עו"ד שגיב רון Yaniv Lavy, עו"ד יניב לביא
הקמת חברה בארה"ב מיסוי בארה"ב ייעוץ השקעות בארה"ב מיסוי תושבים חוזרים חוקי הגירה לארה"ב
         

         
פיני רוזן רו"ח אריק רוזן אבי רוזנצוויג עו"ד ישגיב רון עו"ד יניב לביא
         

         
חשבון בנק אמריקאי מה הסיכוי לעלות לביקורת מס? השקעה ב-ETF, כדאי? משקיעים זרים בישראל שינוי סטאטוס H-1 לויזת B1
הקמת חברה בארה"ב הוצאות נסיעה - מוכר? כמה? מהו Roth IRA ? העברת כסף לחן בנק ישראלי עלות קבלת גרין קארד
         

         
 
 
   
חדשות מיסוי ומאמרים נבחרים:  
   
לקוחות:
 

 

> 5Minutes, Inc מלקוחות TAX USA גייסה 7.5 מיליון דולר בהובלת קרן גלובספאן הגיוס ישמש את הסטארט-אפ הישראלי, המפיץ סרטוני הדרכה באינטרנט, להגברת מערך השיווק שלו בארה"ב. מנכ"ל 5min רן הר נבו: "אנחנו כבר מזמן לא רק אתר אינטרנט"

   

 

> ביוליין מלקוחות TAX USA עושה אקזיט: העניקה רשיון משנה בלעדי לאיקריה האמריקנית בתמורה ל-285 מיליון דולר כמחצית מסך התשלומים ישולמו לביוליין בכפוף לעמידה באבני דרך שונות הקשורות לעמידה ביעדי מחקר ופיתוח ואישור המוצר המיועד לטיפול בחולים שעברו התקפי לב

 

 
> פאוורמאט, מלקוחות TAX USA תשקיע 40 מיליון דולר בפרסום המטען האלחוטי משיקה קו מוצרי טעינה אלחוטיים למכשירים אלקטרוניים. פאוורמאט | צלם: יח"צ הסטארט-אפ שפיתח משטח טעינה למכשירים אלקטרוניים ללא שימוש בכבלים החל בקמפיין ענק בארה"ב, קנדה, אנגליה ואיטליה. החברה חתמה חוזי הפצה חסרי תקדים עם ענקיות הקמעונות בסט ביי וטרגט  
 

 
 

עדכון מס
מיסוי אמריקאים המתגוררים בישראל (או בכל מדינה מחוץ לארה"ב)  

אם אתה אזרח אמריקאי או מחזיק בגרין קארד וחי מחוץ לארצות הברית ( Expat ) עליך להיות מודע לדרישה להגשת מספר דוחות מס ולחוקי מס אמריקאיים להם אתה חייב לציית גם אם אתה נמצא מחוץ לארה"ב. מאמר זה מסביר מה הם חובות אלה.

 

עדכון הקמת חברות
מהו ההון הנדרש כדי להקים עסק בארה"ב?

אחד הגורמים העיקריים להחלטה להרחיב את העסק שלך אל השוק האמריקאי הוא סכום ההון הדרוש כדי להקים חברה אמריקאית. התשובה לשאלה זו  תלויה במדינה המועדפת לצורך ההתאגדות

 

עדכון מיסים
ארה"ב במיתון ומדינות רבות בתוכה מגדילות את נטל מס ההכנסה על תושביה. 
האם גם המדינה שלך? מדריך קצר לישראלי בארה"ב

 

מיסוי בינלאומי:

האם חברת LLC  בארצות הברית במדינת דלוור, הינה חברת אוף-שור?
הקמת חברה אמריקאית במדינת דלאוור עשויה להקנות יתרונות מיסוי במידה ובעלי החברה מסוג LLC הינם תושבים זרים, דהיינו אינם תושבי ארצות הברית (Non – US – Resident). לאור זאת ניתן לראות את היקף ההשקעות של זרים בחברות שהוקמו בדלוור.
 

מיסוי נדל"ן בארה"ב:

כיצד להצליח בהשקעת נדל"ן בארצות הברית באמצעות הקמת חברה מסוג Series LLC 
ישראלים רבים מאתרים השקעות נדל"ן בארצות הברית. במסגרת תהליך ההשקעה, ישנה חשיבות רבה לצורה בה יאגד המשקיע את השקעות הנדל"ן השונות, הן לצורך הגנה משפטית והן לצורך תכנון מס אופטימלי והקטנת חבות המס למינימום האפשרי על פי חוק.

 

ניהול עסקים בארה"ב:
המדריך השלם להקמה וניהול עסק בארצות הברית כל השאלות וכל התשובות  מסמך חובה ליזם הישראלי
חברת  TAX USA צברה נסיון רב בליווי יזמים וחברות ישראליות בפעילותן בארה"ב. לאור נסיון זה פיתחה החברה את "המדריך ליזם הישראלי בארצות הברית". להלן ריכוז של שאלות ותשובות נפוצות אשר הועלו ע"י יזמים ומנהלים בקשר לפיתוח פעילות עסקית בארה"ב.

  

הקמת חברה בארה"ב:
הקמת חברה בדלוור ארצות הברית
המאמר מפרט את הנושאים העיקריים הקשורים להקמה, פתיחה, רישום חברה בדלאוור ארה"ב וכן ניהול החברה באופן שוטף כולל עמידה בדרישות החוק של רשויות המס, רשם החברות ורשויות נוספות.

  

יהול עסקים בארה"ב:

יזם ישראלי - איך לעשות עסקים ולהצליח בארצות הברית
ארצות הברית נחשבה מאז ומעולם למדינת האפשרויות הבלתי מוגבלות. "החלום האמריקאי" שבה את ליבם של יזמים מכל רחבי העולם. לכולם היה וישנו חלום דומה, לכבוש את המדינה שכלכלתה מובילה את העולם כולו.

  

הקמת חברה בארה"ב:

הקמת חברה או עסק בארה"ב:
המאמר עוסק בנושאים הרלוונטיים לפתיחת עסק או חברה בארה"ב תוך שימת דגש על היחודיות של יזם ישראלי או חברה ישראלית המקימים חברה או עסק בארה"ב.

 

 
   

 

 

 |   תנאים   |   מגזין   |   שירותים   |  

 
   
   

אתר זה מביא מידע בנושאי נדל"ן ארה"ב, רכישת נדל"ן בארה"ב, רכישת נדל"ן בארצות הברית,נכסים בארה"ב, השקעות בארה"ב, השקעות בארצות הברית,  נדל"ן מניב בארה"ב, נדל"ן מניב בארצות הברית, דל"ן להשקעה בארה"ב, נדל"ן להשקעה בארצות הברית, נכסים להשקעה בארה"ב, נכסים להשקעה בארצות הברית, נדל"ן אמריקאי, מיסוי נדל"ן אמריקאי, נדל"ן מניב אמריקאי, בית בארה"ב,  , משכנתא בארה"ב , משכנתא ארצות הברית . אתר הז מביא מידע בנושאי נדלן ארה"ב, רכישת נדלן בארה"ב, רכישת נדלן בארצות הברית,נכסים בארה"ב, השקעות בארה"ב, השקעות בארצות הברית,  נדלן מניב בארה"ב, נדלן מניב בארצות הברית, נדלן להשקעה בארה"ב, נדלן להשקעה בארצות הברית, נכסים להשקעה בארה"ב, נכסים להשקעה בארצות הברית, נדלן אמריקאי, מיסוי נדלן אמריקאי, נדלן מניב אמריקאי, בית בארה"ב,  שכנתא בארה"ב , משכנתא ארצות הבריתת, נדלן חו"ל,  נדל"ן חו"ל,  נדל"ן מניב בחו"ל. לאתר באנגלית הקש כאן